Projektantka

Joanna Kruczek
Antropolożka kultury.

Jest niepoprawną marzycielką. Z marzenia o torebce idealnej stworzyła firmę, której projekty doceniane są na arenie międzynarodowej.

Żyje w podróży – zawsze na „walizkach” (swojego projektu ). Niezaspokojone pragnienie odkrywania nowego, poznawania nowych krajów i kultur ukształtowało jej autorską markę torebek i nadało znaczenia sentencji BAG CULTURE – TORBA KULTUROWA.

Takich torebek nie robi nikt. To niespotykane.  Tego nie da się zrobić. Te słowa Joanna Kruczek słyszy najczęściej. Nieukrywaną przyjemność sprawia jej udowadnianie, że można – należy tylko iść za własnymi marzeniami.

Luksus. Dzisiaj luksusem jest CZAS. Ten właśnie CZAS poświęca Joanna Kruczek każdej swojej torebce. Nie ma tutaj przypadkowej skóry czy nieprzemyślanych dodatków. TOREBKA  jest dziełem skończonym, a przede wszystkim jest przedmiotem praktycznym, ułatwiającym codzienność.

Oryginalność. Joanna Kruczek nie korzysta z gotowych szablonów i wzorów. Zawsze sama projektuje swoje torebki. Jest pierwszą w Polsce projektantką torebek, której autorskie wzory torebek WOMAN i ORIGAMI zostały objęte PATENTEM.

Twarz marki. Joanna Kruczek jest twarzą swojej marki i główną modelką w kampaniach reklamowych. Zmienia się całkowicie wraz z każdą kolekcją, jednak zawsze zachowuje styl i ducha marki.

Elegancja.Wyznacznikiem marki Joanna Kruczek jest ponadczasowa elegancja. Torby i akcesoria sygnowane nazwiskiem projektantki, bez względu na to czy są wakacyjnymi workami, szalonymi i zabawnymi torebkami wieczorowymi, czy biurowymi teczkami – są niezmiennie eleganckie i szykowne.

Kufry. Marka Joanna Kruczek słynie z charakterystycznych kufrów. Niespotykane skóry, nowoczesność w połączeniu z przepychem, złoto, srebro i szlachetne kamienie, ręczne zdobienia sprawiają, iż klasyczny kształt kufra staje się oszałamiającą It Bag!

Świat to za mało. Joanna Kruczek konsekwentnie i z sukcesem rozszerza pole działalności swojej marki. Dzięki odwadze w podążaniu za swoimi planami realizuje marzenie o torebce dedykowanej każdej kobiecie  na każdym krańcu świata.